17 důvodů proč ♡ Roolfa

Roolf si získá vaše srdce

SPHERE POUFS HOME 15 high Roolf Living

Konzultace zdarma

Návrh architekta zdarma

Doprava zdarma

17 důvodů, proč se zamilujete do Roolfa

1. Odolnost především

Sterk 2 Roolf Living
Nábytek a koberce od Roolf Living jsou vyrobeny z čistého polypropylénu, což zajišťuje vysokou odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

2. Maximální pohodlí

Sterk 1 Roolf Living
Naše křesla a lehátka jsou navržena tak, aby vám poskytla nejlepší možné pohodlí. Ačkoliv si dokonale udržují svůj tvar, nenajdete u nich tvrdé hrany či nepohodlné ocelové konstrukce.

3. Jednoduchá údržba

lightweight 1 Roolf Living
Roolf slouží k relaxaci, ne k hodinám úklidu! Naše materiály jsou zvoleny tak, aby byla údržba hračkou. Užívejte si bez starostí!

4. Flexibilita umístění

Outdoor Indoor 1 Roolf Living
Všechny naše produkty Roolf jsou navrženy pro využití v interiéru i exteriéru. Ať už v obývacím pokoji, u krbu či v dětském pokoji – s Roolfem můžete kombinovat naprosto svobodně.

5. Cenově dostupný luxus

Budgetvriendelijk 1 Roolf Living
I přes vysoký standard a exkluzivitu našich produktů udržuje Roolf ceny na rozumné úrovni. S naším nábytkem si může luxusní relaxaci dopřát opravdu každý.

Barevná harmonie

Unieke textuur 1 Roolf Living
Každá naše produktová řada nabízí možnost kombinace minimálně s třemi různými odstíny. Díky tomu bude vaše sestava vždy jedinečná a vizuálně poutavá!

7. Rychlá sušivost

Droogt snel 1 Roolf Living
Textilie značky Roolf Living jsou vybaveny voděodpudivým povrchem, což znamená, že voda po nich jednoduše stéká. Zapomeňte na mokré skvrny, řasy či mech. S Roolfem si vždy sednete na suchý povrch.

8. Odolnost vůči slunci

Vriendjes met de zon 1 Roolf Living
Všechny kousky nábytku z naší kolekce Roolf jsou chráněny proti UV záření, což zajišťuje, že barvy zůstanou stále stejně živé a poutavé. Slunce může svítit naplno!

9. Lehký nábytek

Lightweight 2 Roolf Living
Potřebujete přesunout nábytek do stínu či zpět na slunce? Vemte křeslo do ruky a jděte. Žádný problém.

10. Regulovatelná tvrdost

lightweight 3 Roolf Living
Cítíte potřebu měnit tuhost křesla? S Roolfem máte řešení ve svých rukou. Jednoduše vyjměte jednu nebo více vložek s granulemi UPS, které jsou uvnitř. Vy sami si určíte, jaká tuhost vám vyhovuje. A kdykoliv můžete vložky vrátit zpět.

11. Kouzelný plavec

lightweight 4 Roolf Living
Dotty nejenže nabízí pohodlí na souši, ale dokonce i na vodě! Máme tu kus magie: vyslovte „abrakadabra“, položte se na lehátko a nechte se unášet na hladině.

12. Bezpečné zavírání

lightweight 6 Roolf Living
Nechcete, aby vaše děti nebo domácí mazlíčci omylem otevřeli váš puf? Roolf má na to řešení. Díky bezpečnostnímu zipu je otevření možné pouze s malým přívěskem na klíče. Vaše klidná mysl je naší prioritou.

13. Buďte architektem

Wees uw eigen architect 1 Roolf Living
Pustite svou kreativitu na volno a aranžujte nábytek dle svého gusta. Díky modulární konstrukci všech našich modelů máte nekonečné možnosti kombinování. Vytvořte si prostor tak, aby dokonale reflektoval vaši osobnost a styl.

14. Městský prostor

1J8A4196 1 Roolf Living
Ať už máte k dispozici rozlehlou zahradu, malou terasu nebo útulný balkón, Roolf přichází s perfektními řešeními i pro městské prostory. Užijte si relaxaci na každém kousku místa.

15. Design, který osloví

1J8A4519 1 Roolf Living
Někdo tomu říká vintage, jiný zase bohémský styl. Roolf říká cool. Roolfovy koberce, lehátka a další produkty nabízejí velké množství barev a tvarů. Kombinujte je a vytvoříte si vlastní obývací svět. Připravte se na jedinečný vzhled plný atmosféry a přijměte tento zvláštní stav mysli:
chill + relax = chillax.

16. Made in Belgium

1J8A0583kl 1 Roolf Living
Vlámský textil je znám po celém světě pro svou kvalitu. Roolf je hrdý na to, že může pokračovat v této vynikající tradici.

17. Red Dot Award

red dot design awards given to sony apple and others 01 mid 1 Roolf Living
Roolf s hrdostí oznamuje, že Dotty byl oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award v roce 2018 za jeho inovativní a jedinečný design. To jen potvrzuje odhodlání k excelenci v designu. (www.red-dot.org)

Zaujal vás Roolf?